Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Yeni Assassin’s Creed Oyunu Hakkında Bilinen Her Şey

208

Ubisoft’un merakla beklenen yeni Assassin’s Creed oyunu ile ilgili bazı bilgiler ortaya çıkıyor. Yakın zamanda duyurusu yapılması beklenen popüler oyun serisi Assassin’s Creed oyun serisinin yeni oyunun ismi daha önceleri tahmin edilenin aksine Assassin’s Creed Ragnarok değil Assassin’s Creed Valhalla olacak.

Assassin’s Creed Valhalla

Ortaya çıkan bilgilere yeni Assassin’s Creed oyununun ismi Assassin’s Creed Valhala olacak. Bu bilginin kaynağı ise Ubisoft’un daha öncesinde çıkardığı tüm oyunların alan adlarını kayıt ettiği Gandi.net firması. Ubisoft’un bundan önce sürekli olarak kullandığı alan adı kayıt şirketi geçtiğimiz günlerde assassinscreedvalhalla.com alan adını kaydetti. Assassin’s Creed Ragnarok ismine sahip olması beklenen oyunun isminin  Assassin’s Creed Valhalla olacağı böylelikle öğrenilmiş oldu.

Assassin’s Creed Valhalla Tanıtım Görseli

Ubisoft’un yeni Assassin’s Creed oyunu olan Assassin’s Creed Valhalla’nın tanıtım görselinin canlı olarak tasarlandığı bir canlı yayın oluşturuldu. Resmi Assassin’s Creed Twitter hesabından açılan canlı yayını aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku