Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Yeni Need For Speed Oyunu İlk Kez Gösterildi

Yakın zamanda düzenlenen EA Play Live etkinliği içerisinde yeni Need For Speed oyunu muhteşem grafikleri ile birlikte karşımıza ilk kez çıktı.

28

1994 yılından bu yana düzenli olarak yeni oyunlar ile karşımıza çıkan efsanevi oyun serisi Need For Speed, yeni teknolojiler ile beraber gelişmeye devam ediyor. Şimdiye kadar çeşitli stüdyolar tarafından geliştirilen seri, günümüzde oyun oynanabilen neredeyse bütün platformlar tarafından destekleniyor.

Yeni Need For Speed Oyunu ilk kez görüldü

EA Play Live Haziran 2020 etkinliğinde oyun hakkında çeşitli bilgiler ortaya çıktı. Oyunu geliştirecek şirketin ise Criterion olduğu açıklandı. Electronic Arts bünyesinde yer alan Criterion, daha önce Need For Speed: Most Wanter ve Need For Speed: Hot Pursuit oyunlarının yanında Burnout Paradise ve Star Wars oyunları ile de karşımıza çıkmıştı.

Criterion, daha öncesinde geliştirdiği Need For Speed oyunları ile zamanında fazlası ile yankı uyandırmıştı. Geliştirici şirket, üzerinde çalıştığı ve ismi henüz bilinmeyen Need For Speed oyunu EA Play Live etkinliğinde çok ufak bir şekilde de gösterildi. Oyunun aşırı iyi grafikler ile birlikte geleceği de böylelikle görülmüş oldu.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku