Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Yeni Örümcek Adam’ın Vizyon Tarihi Ortaya Çıktı

156

Sony ve Marvel’in beraber yürüttüğü film projesi olan yeni Örümcek Adam filminin vizyon tarihi internete sızdırıldı. Yeni Örümcek Adam filmi iddialara göre 8 Ekim 2021 tarihinde sinemalarda izleyicileri ile buluşacak.

İddialara göre Yeni Örümcek Adam Filminin Vizyon Tarihi8 Ekim 2021 

Spider-Man(Örümcek Adam) dünyasındaki tüm karakterlerin fikir haklarını elinde bulunduran Sony, Tom Holland’ın baş rolünü oynadığı son 2 Örümcek Adam filminde Marvel ile iş birliğinde bulunmuştu. Tom Holland’ın baş rolünü oynadığı Homecoming ve Far From Home filmleri toplamda 2 milyar Dolar’a yakın gişe hasılatı ile beklentileri fazlası ile aşmıştı. Önceki Örümcek Adam filmlerinin aksine Sony ve Marvel iş birliği ile çekilen bu filmler Marvel Sinematik Evreni(MCU)’nin bir parçasıydı.

Herkes tarafından saygı duyulan ve takip edilen gişe analisti Jeff Bock Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile isimlendirilmemiş bir Sony/Marvel filminin Vizyon tarihi için 8 Ekim 2021 ayarlandığını belirtti. Yeni Örümcek Adam filminin kötü adamı ve Spider-Man’in yaşayacağı maceralar ise şu anda bilinmiyor.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku