Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Yeni Werewolf: The Apocalypse Oyununu Duyuruldu

The Witcher serisinin ilk oyunu geliştiricileri World of Darkness markası altındaki bir dünyada geçen Werewolf: The Apocalypse’yi duyurdu.

35

World of Darkness markası genişlemeye devam ediyor. The Witcher serisinin ilk oyununun geliştiricileri Werewolf: The Apocalypse’in temel alındığı yeni bir oyunun geliştiriyor. Hatta oyunun tanıtım videosu da yayınlandı. World of Darkness, masaüstü rol yapma oyunu Vampire: The Masquerade ve video oyun  ile bilinen bir marka. World of Darkness markası, Vampire: The Masquerade’in yeni versiyonu ve geliştirme aşamasında olan Vampire: The Masquerade – Bloodlines ile geçtiğimiz yıllarda tekrardan doğmuştu.

Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest

Werewolf: The Apocalypse’in yeni sürümü şu an için geliştirme aşamasında ve video oyununun duyurusu gerçekleştirildi. Walkabout YouTube kanalından yayınlanan video Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest için bir tanıtım videosu. Ancak video oyunla ilgili çok fazla şey vermiyor. Şu an için oyunun türü ve ya çıkacağı platformlar belli değil.

The Gamer’da bulunan habere göre Werewolf: The Apocalypse, Vampire: The Masquerade’den oldukça farklı bir oyun olacak. Oyun, öfkelenecek çok fazla şeyin karşısında öfke kontrolünü öğrenmeyi konu alacak. Werewolf: The Apocalypse, insanlığın doğayı bir enkaza çevirmesi ve bir zamanlar mitolojilerde yer alan yaratıkların vahşi yaşamı geri almak için ayaklanmasını konu alıyor.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku