Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone 3. Sezon Fragmanı Paylaşıldı

74

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone’a yarın gelecek güncelleme ile oyuncuların başlayacağı 3. sezonun fragmanı paylaşıldı. Güncelleme yarından itibaren Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone oyuncuları tarafından indirilebilecek.

Call of Duty: Warzone 4 Kişi Oynanabilecek

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone’a gelecek yeni güncellemeye ait bazı özellikler de video ile gün yüzüne çıktı. Mart ayında Twitch üzerinde en çok izlenen ikinci oyun olan Call of Duty: Warzone’da artık 4 kişilik gruplar oluşturulabileceği video ile iddiaortaya atılmıştı. Videoda uçaktan aynı anda dört kişinin atlaması da bunu doğruladı.

Yayınlanan fragman ile birlikte Call of Duty: Warzone’a gelen diğer yeniliklerde gözüktü. Oyunda bulunan bütün araçların değiştiği yayınlanan fragmanı izleyen oyuncuların dikkatlerinden kaçmadı. Ayrıca oyuna yeni silahlar ile birlikte mevcut silahlara da ayrıca yeni görünümler(skin) eklenecek. Bu görünümlerin oyun içerisinde nasıl elde edileceği ise şu anlık bilinmiyor. Güncelleme yarın itibari ile kullanıcılar tarafından indirilebilecek.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku