Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Huawei 2 Yeni P30 Modeli Üzerinde Çalışıyor

73

Geçtiğimiz dönemlerde akıllı telefonlarının güçlendirilmiş versiyonlarını tasarım değiştirerek satışa sunan Huawei, böylelikle eski modeli güncelleştirerek satışa sunarak Google Servisleri’ni telefonlarında kullandırtabiliyordu. ABD yönetiminin yasağının yasak geldikten sonra tanıtılan ürünleri kapsadığı için bundan faydalanan Huawei, 2 yeni P30 modeli üzerinde çalışıyor.

Huawei 2 Yeni P30’u Yakında Tanıtabilir

Huawei, Google Servisleri’nin kullanılabileceği 2 yeni P30 modelini Huawei’nin Almanya için oluşturulan resmi internet sitesinde gösterdi. Bu telefonların isimleri ise P30 Lite New Edition ve P30 Pro New Edition olarak adlandıracak. Huawei’nin bu telefon modellerini kısa bir süre içerisinde tanıtabileceği düşünülüyor.

Huawei, Almanya resmi sitesinde görülen yeni P30 telefon modelleri hakkında her hangi bir açıklamada bulunmadı. Bundan kaynaklı olarak Huawei P30 Lite New Edition ve Huawei P30 Pro New Edition hakkında bilgilerin kısıtlı olmasına sebep oluyor. Huawei’ye yakın kaynaklar telefon modellerinin Vodafone Almanya ile iş birliği ile çıkarılacağı bundan dolayı Almanya dışında satışa çıkmayacağını belitti.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku