Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

LG G9 ThinQ Özellikleri Ortaya Çıktı

52

Güney Koreli teknoloji devlerinden birisi olan LG’nin WMC 2020’de tanıtması beklenilen fakat katılamayacağı için muhtemelen yakın bir tarihte tanıtacağı amiral gemisi telefonu LG G9 ThinQ’un özellikler ortaya çıktı.

Tasarım Olarak LG G8 ThinQ’e Benziyor

Güney Koreli teknoloji devi LG’nin yeni amiral gemisi telefonunu G9 ThinQ’nun tasarımı geçtiğimiz sene çıkan G8 ThinQ’ya oldukça benzediğini ortaya çıkan fotoğraflardan görmek oldukça mümkün. LG yeni amiral gemisi telefonunda Snapdragon 865 işlemci kullanacak. LG G9 ThinQ arka tarafında 4lü kamera kurulumu ile kullanıcıyla buluşacak. Telefonun ön tarafında şık durmayan bir çentik bulunuyor. Telefonda 3.5 kulaklık girişine sahip olması ise bekleyenlerini sevindiriyor.

LG’nin önümüzdeki günlerde özel bir etkinlik ile tanıtması beklenen akıllı telefonu LG G9 ThinQ’nin 5000 mAh bataryaya sahip olduğu ortaya çıktı. Telefonun şarj desteği ise 18W hızlı şarj olacak. LG G9 ThinQ bağlantı tipi olarak ise Type-C kullanıyor. Telefonun satış fiyatı belli olmasada tahminlere göre LG G9 ThinQ 900 Dolar civarı bir fiyattan satışa çıkacak. Türkiye’de ise 7 bin Türk Lirası civarında bir fiyattan raflarda yerini alması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku