Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Mart Ayında En Çok İndirilen PlayStation Oyunları Açıklandı

10

Sony’nin oyun konsolu PlayStation, her ay olduğu gibi bu ay da paylaştığı blog yazısı ile bir önceki ayın yani Mart ayının PlayStation Store üzerinden en çok indirilen oyunları açıkladı. Geçtiğimiz ayın en çok indirelen oyunu Call of Duty: Warzone’un çıkmasından kaynaklı olarak Call of Duty: Modern Warfare oldu.

DOOM Eternal En Çok İndirilen Oyunlar Listesinde 4. Sırada Yer Aldı

Koronavirüs salgını nedeni ile dünyanın büyük kısmının evde kaldığı günlerde PlayStation’da oldukça fazla ilgi gördü. PlayStation Mart ayında insanların can sıkıntılarını gidermek için hangi oyunları indirdiğini paylaştı. Listenin ilk sırasında Call of Duty: Modern Warfare yer alırken ikinci sırada ise MLB The Show 20 yer aldı. 3. sırada yılların eskitemediği ve geçtiğimiz günlerde 6. oyunu hakkında yeni sızıntılar ortaya çıkan GTA 5 yer alırken 4. sırada ise yakın zamanda piyasaya çıkan DOOM Eternal kendine yer buldu.

En çok indirilen VR oyunlarında ise birinci sırada Beat Saber yer aldı. Job Simulator, ikinci sırada yer alırken listenin üçüncü sırasında The Elder Scrolls V: Skyrim VR oyunu kendine yer buldu. PlayStation’un en çok indirilen ücretsiz oyunlarına ise Battle Royale oyunları damga vurdu. En çok indirilen ücretsiz oyun yakın zamanda oynanabilir olan Call of Duty: Warzone olurken ikinci oyun Fortnite üçüncü oyun ise Apex Legends oldu.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku