Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Netflix, 2 Yeni Oyunun Uyarlaması Üzerinde Çalışıyor

11

Dünya üzerinde milyonlarca abonesi bulunan Netflix, 2 yeni uyarlamasının projelerini gündeme getirdi. Bu iki oyun ise dünyada milyonlarca kullanıcısı olan OverWatch ve Diablo.

Netflix OverWatch ve Diablo’yu uyarlayabilir

Netflix, kullanıcıları için hazırladığı orijinal içeriklerine 2 adet oyun uyarlaması da eklemek istiyor. Netflix’in uyarlamak istediği oyunlar olan Diablo ve OverWatch uyarlamaları ile ilgili projeler ortaya çıkmış durumda. Şirketin oyunların uyarlaması ile ilgili kararı netlik kazanmamış olsada önümüzdeki günlerde olumlu haber gelmesi kuvvetle muhtemel. Netflix’in yeni projelerinin geldiğinin haberi ise LinkedIn’de ortaya çıktı. Activision Blizzard Başkanı Nick van Dyke’ın LinkedIn profilinde Blizzard markasının Diablo’nun animasyon türündeki TV uyarlama yapımıcısı yazması Netflix’in bu konudaki projelerinin kanıtı olarak internette ortaya konuldu.

van Dyke’ın LinkedIn profilinde ayrıca OverWatch oyununun animasyon türündeki TV uyarlama yapımcısı bilgiside yer almakta. Netflix’in bu iki oyunun uyarlaması ile ilgili projenin netliği daha belli olmasada yapımcının bunu LinkedIn hesabına eklemesi ile birlikte yapımların başlanmasına kesin gözü ile bakılıyor.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku