Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

OnePlus 8 Serisinin Tanıtım Tarihi Duyuruldu

11

Çinli teknoloji devi OnePlus’ın amiral gemisi telefon serisi OnePlus 8’i tanıtacağı tarihi açıkladı. İnternet üzerinde 14 Nisan’da tanıtılacağı konusunda büyük iddialar dönen telefon serisinin tanıtım tarihinin 14 Nisan olduğu yapılan açıklama ile doğrulanmış oldu.

OnePlus 8 14 Nisan’da Tanıtılacak

İnternette bir süredir ortalıkta dolaşan OnePlus 8’in tanıtım tarihi ile ilgili şirket CEO’su tarafından resmi açıklama geldi. CEO OnePlus8serisi geliyor, 14 Nisan’da diye bir tiviti takipçileri ile paylaştı. Ayrıca akıllı telefon üreticisinin Youtube sayfasında da telefon serisinin tanıtım tarihini açıklayan 10 saniyelik bir video paylaşıldı. OnePlus’ın 14 Nisan’da OnePlus 8 serisine ait OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro modellerini tanıtması bekleniyor.

Yakın zamanda logosunu değiştiren OnePlus, amiral gemisi telefon modellerinin tanıtım etkinliğini çevrimiçi olarak düzenleyecek. Etkinlik ile tanıtılacak telefon modellerinden OnePlus 8’in arkasında bir adet 48 MP çözünürlükte ana kameralı kurulum bulunur iken OnePlus 8 Pro’nun arkasında ise iki adet 48 MP çözünürlükte kamera bulunan kurulum bulunuyor. Telefon modellerinin 30W hızlı şarj desteğine sahip olacağı biliniyor. OnePlus telefon modellerini 2 hafta sonra çevrimiçi etkinlik ile tanıtacak.

[geo-post id=”2455″ label=”Önerilen Yazı”]

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku