Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

OnePlus 8’e Ait Özellikler Ortaya Çıktı

8

Hong Konglu teknoloji devi OnePlus’ın yeni amiral gemisi telefonu OnePlus 8’e ait özellikler Geekbench üzerinde paylaşıldı. OnePlus’ın yeni amiral gemisi telefonu OnePlus 8 modeli 8 GB RAM ile satışa çıkacak.

OnePlus 8 SnapDragon 865 Kullanıyor

Hong Kong merkezli son zamanlarda yükselişe geçen akıllı telefon üreticisi OnePlus’ın yakın zamanda tanıtacağı amiral gemisi telefonu OnePlus 8’e ait özellikler internette paylaşıldı. Normal şartlarda fiyat / performans cihazlar çıkartan şirketin OnePlus 8 modeli özellikleri ile amiral gemisi telefon seviyesinde olacak. Galilei IN2025 kod adı ile Geekbench’te özellikleri ortaya çıkan cihaz Geekbench işlemci testinden ise 12.541 puan kazandı.

Geekbench’te ortaya çıkan OnePlus 8 SnapDragon 865 işlemci ile kullanıcı ile buluşacak. Sahip olduğu işlemci 8 çekirdeğe sahip son model bir işlemci.Cihaz ayrıca geçtiğimiz günlerde Geekbench’te Galilei IN2023 kod adı ile ortaya çıkmıştı. Cihazın minimum iki model şeklinde çıkacağı bu modellerin ise sırası ile RAM olarak 8 GB ve 12 GB seçeneklerine sahip olacağı ortaya çıktı.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku