Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Oppo Reno 4 ve Reno 4 Pro’nun Görüntüleri Ortaya Çıktı

Oppo’nun geçtiğimiz günlerde tanıtım tarihini açıkladığı Oppo Reno 4 ve Reno 4 Pro’nun donanım özelliklerinin ardından gerçek görüntüleri ortaya çıktı.

55

Çinli teknoloji firması Oppo’nun çıkış tarihi olarak 5 haziranı açıkladığı iki yeni modeli Reno 4 ve Reno 4 Pro’nun ortaya çıkan bazı özelliklerinin ardından gerçek görüntüleri ortaya çıktı. Telefon modellerinin daha öncesinde de Render görüntüleri ortaya çıkmıştı.

Oppo Reno 4 ve Reno 4 Pro’nun Gerçek Görüntüleri

Oppo Reno 4 ve Reno 4 Pro’nun render görüntülerinin ardından gerçek görüntüleri ortaya çıktı. Oppo Reno 4 Pro ekran gövde oranı oldukça yüksek delik kameralı bir tasarıma sahip olduğu ortaya çıkan görüntülerden anlaşılıyor. Telefonun arka kısmında yer alan kameralar ise dikdörtgen bir alanda dikey şekilde sıralanmış olarak yer alıyor.

Oppo Reno 4’ün fotoğraflarına baktığımızda ise bizi ekran gövde oranı daha düşük bir görüntü bizi karşılıyor. Ekranın sol üst köşesinde daha büyük bir kamera deliği bulunuyor ayrıca ekranın alt kısmında büyük bir ekransız bölge bulunuyor. Telefonun arka kısmında Reno 4 Pro ile aynı kamera kurulum şekli bulunurken arka kısmın daha mat bir malzeme ile yapılmış olduğu göze çarpıyor. Reno 4’ün ekranının daha kötü bir tasarıma sahip olmasının sebebinin ise tüketicileri Reno 4 Pro’ya yönlendirmek olduğu iddia edildi.

oppo reno 4

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku