Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

PlayStation 5 Oyunu Quantum Error’un Tanıtım Videosu Tanıtıldı Paylaşıldı

25

Japon teknoloji devi Sony’nin 2020’nin sonunda tanıtmayı planladığı oyun konsolu PlayStation 5’in ilk korku oyunu olarak çıkacak Quantum Error’un tanıtım videosu paylaşıldı. Hem PlayStation 5 hem PlayStation 4 için çıkacak olan Quantum Error oyunu birinci şahıs nişancı türünde korku temalı bir oyun olacak.

Quantum Error Tanıtım Videosu Paylaşıldı

2020’nin sonlarına doğru tanıtılması beklenen PlayStation 5’in ilk korku oyunu olacak oyuna ait tanıtım videosu paylaşıldı. Oyunun ismi Quantum Error ve oyun birinci şahıs nişancı türünde olacak. Tanıtımının bütün dünyada etkisini sürdüren koronavirüs salgını sebebi ile ertelenmeyeceği açıklanan PlayStation 5’e  çıkacağı daha öncesinde doğrulanan oyunları ise  Godfall ve WRC 9 idi. Quantum Error ise PlayStation 5’e çıkacak 3. oyun olarak yerini aldı.

Ortaya atılan iddialara göre ise Quantum Error PlayStation 5’in lansman gününde piyasaya sürülecek. Quantum Error’un tanıtım videosunun başlığından da görebileceğiniz üzere oyun Sony’nin hem yeni hem eski oyun konsolu için çıkacak. Oyun hakkında bilinen sınırlı bilgilerde birisi de oyunun Unreal Engine oyun motoru kullanılarak geliştirildiği.

[geo-post id=”2333″ label=”Önerilen Yazı”]

 

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku