Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Realme C3 Modelini Duyurdu

101

Türkiye piyasasına yeni yeni girmeye başlayan Çin menşeili akıllı telefon üreticisi Realme, alt sınıf telefon modeli C3’ü duyurdu. Telefon oldukça ucuz olmasına rağmen orta segment cihazlara yakın özellikleri ile dikkat çekti.

100 Dolardan Başlayan Fiyatlar

Realme’nin yeni telefonu düşük segment cihazlar arasında yer alacak. Cihaz iki seviye halinde yayınlandı. Birisi 100 Dolar değerinde 3GB RAM ve 32 GB depolama alanı diğeri ise 110 Dolar etiketine sahip olacak. 110 Dolar olan versiyonu 4GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip olacak. Realme’nin yeni telefonu modeli ters sarj özelliğine sahip olacak olmasına rağmen yeni model, Type-C tipi değil microUSB tipi sarj aletleri ile sarj edilecek.

Realme’nin yeni telefonu ekran olarak 6.5 inç boyutunde HD Plus ekran ile kullanıcıları ile buluşacak. Yeni model batarya olarak 5000 mAh gibi büyük bir bataryaya sahip. Telefonun arka tarafında 12 MP çözünürlükte ana kamera ile birlikte 2 kamera bulunuyor. Telefonun ön yüzünde ise 5 MP çözünürlüğünde 1 adet kamera bulunuyor. Telefonun satışına ilk olarak 14 Şubat’ta Hindistan’da başlanacak.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku