Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Tarayıcı Tabanlı Oynayabileceğiniz En İyi 5 Oyun

83

Evden çıkmamamız gereken bu günlerde tarayıcı tabanlı oynayabileceğiniz 5 adet ücretsiz oyunu sizler için sıralayacağız. Bu oyunlardan bazıları zamanında çok popüler oldu bazıları ile ise arkadaşlarınızla çok eğlenceli zamanlar geçirebileceksiniz.

5. Agar.io

Listemizin son sırasında bir zamanların oldukça popüler oyunu olan ve youtuberların çoğu tarafından da videoları çekilen Agar.io yer alıyor. Agar.io’da yerdeki yemleri alarak beslenip ve rakiplerimizi yemeye çalışıyoruz. Oyun yer yer sinir bozucu olsa da oldukça eğlenceli bir oyun.

4. Transformice

Peyniri kaparak ilk önce yuvaya götüren fare olmaya çalıştığımız Transformice, zamanının en popüler oyunlarından.

3. Slither.io

Agar.io gibi beslenerek büyüdüğümüz ve rakiplerimizi tuzağa düşürerek öldürmeye çalıştığımız bu oyun Agar.io’dan sonra çıktı ve malesef onun kadar popüler olamadı.

2. Gartic.io

Oda da bulunan kişilerin sırasıyla verilen kelimeyi çizdiği ve geri kalan herkesin çizilen kelimeyi tahmin etmeye çalıştığı Gartic.io’da arkadaşlarınız ile birlikte oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

1. Town of Salem

Oldukça eğlenceli rol yapma oyunu Town of Salem’de ait olduğunuz grubun kazanması için rol yapıyoruz. Köy, mafya ve nötr karakterlerin olduğu köyde her gece birbirinden farklı olaylar gerçekleşiyor. Arkadaşlarınızla beraber oynayabildiğiniz Town of Salem oyunu kalabalık olunca oldukça zevkli olan bir oyun.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku