Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Xiaomi Mi 10 Tanıtım Etkinliğini Erteledi

7

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi’nin yeni akıllı telefonları Mi 10 ve Mi 10 Pro’nun tanıtım etkinliğini 23 Şubat tarihinde yapmayı planlanan Xiaomi, Mobil Dünya Kongresi’nin etkinliği iptal etmesinden sonra tanıtım etkinliğini iptal etti.

Xiaomi Mi 10 Daha Geç Tanıtılacak

Çinli teknoloji devi Xiaomi, yeni amiral gemisi telefonlarını Avrupa’da 23 Şubat’ta düzenlenmesi planlanan özel bir etkinlik ile tanıtmayı planlıyordu. Xiaomi’nin planladığı tarihten 1 sonra düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nin Corona virüs sebebi ile iptal edilmesi ile birlikte Xiaomi’nin amiral gemisi telefonu Mi 10’un tanıtımı da WMC 2020 ile aynı kaderi paylaştı. Xiaomi internet sitesinden yaptığı açıklama ile çalışanların, ortakların, medya görevlilerinin ve müşterilerinin güvenliği açısından daha ileri bir tarihe ertelediklerini duyurdu.

Xiaomi geçtiğimiz günlerde internet üzerinden tanıtımını yaptığı amiral gemisi telefonları Mi 10 ve Mi 10 Pro’nun küresel lansman etkinliğini önümüzdeki bir tarihe erteledi. Çinli teknoloji devi Xiaomi yeni etkinliğin bilgilerini önümüzdeki günlerde paylaşacaklarını belirtti.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku