Teknohabir
Güncel Teknoloji Haberleri

Yeni Nesil Motorola Razr’ın Özellikleri Ortaya Çıktı

2019 Kasım’da ilk nesli tanıtılan Motorola’nın katlanabilir modeli Razr’ın yeni nesil Motorola Razr versiyonunun donanım ve yazılım özellikleri ortaya çıktı.

26

2019’un Kasım ayında ilk versiyonunu tanıtan ve satışa sunan Motorola’nın katlanabilir telefon serisi Razr’ın ikinci bir versiyonuna dair ilk haber geçtiğimiz günlerde Motorola’nın bir alt kuruluşu olan Lenovo tarafından açıklanmıştı. Motorola Razr’ın yeni versiyonunda orta segment oluşuna rağmen yüksek fiyata sahip olan Razr’ın eksiklerini, telefon katlandığı zaman kullanılabilen ekran üzerine yaptığı değişiklikler ile kapatmaya çalışmış.

Yeni Nesil Motorola Razr Özellikleri

Ortaya çıkan bilgilere göre Motorola’nın yeni katlanabilir telefonu olacak olan yeni nesil Razr, önümüzdeki eylül ayında tanıtılacak. Telefon ile ilgili her hangi bir tasarım görseli bulunmazken telefonun sahip olduğu bazı özellikler ortaya çıktı. Motorola’nın yeni nesi Razr modeli gücünü Qualcomm’un Snapdragon 765 işlemcisinden alacak. 8 GB RAM’e sahip olacak olan modelin depolama alanı ise 256 GB olacak. 2845 mAh bataryaya sahip olan  yeni nesil Motorola Razr batarya konusunda tekrardan bekleneni veremeyecek.

20 MP ön kamera bulunduracak olan telefonun arka kamera kurulumunun ana kamerası ise 48 MP olacak. Kamera konusunda yeni nesil Motorola Razr’ın eskisine göre oldukça ön planda olduğu görülebiliyor. 6,2 inç pOLED ekrana sahip olacak olan yeni nesil Motorola Razr’ın dış ekranı ise 2,69 inç büyüklüğünde qOLED olacak. Eylül ayında tanıtılacak olan modelin özelliklerine baktığımızda tekrardan orta segmentin ötesine geçemeyeceğini görebiliyoruz.

İlginizi çekebilir

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyor. Kabul Ediyorum Devamını Oku